1033 Hardloopkalender 2019 | Runtime Euregio
logo Interreg Deutschland Nederland logo RunTime
logo Euregio Deutschland Nederland logo Sparkasse Rhein Maas logo Lopers Company logo HW Sportservice
logo Bunert logo all-round Physio logo Mitsubischi Motors Kranenburg logo Monks + Scheer logo Derks Gutes Brot

vlag Duitsland Friday, December 27, 2019 WARM UP Dffelward
Dffelward / Kleve 2,5 km (Runde)
Start: 15 Uhr
http://www.fcvorwaerts09.de

vlag Duitsland Tuesday, December 31, 2019 8. Bocholter Sparkassen Silvesterlauf
Bocholt 10-5-1,25km
Start: 10.30 Uhr
http://www.bocholter-silvesterlauf.de

vlag Nederland Tuesday, December 31, 2019 32. Sylvesterlauf Palzdorf
Goch-Pfalzdorf 500m - 3km - 5km - 10km
Start: 13.15 Uhr
www.sylvesterlauf.de

vlag Duitsland Sunday, January 05, 2020 1. Hlskens-Marathon Wesel
Wesel, Auestadion Marathon+Staffel und Halbmarathon+Staffel
Start: 9.30 Uhr
www.marathon-wesel.de

vlag Nederland Sunday, January 26, 2020 1e Run for KiKa WinterRun
Utrecht 1km Kidsrun - 5km - 10km
Start: ?
www.runforkika/de-winterrun

vlag Duitsland Saturday, February 01, 2020 6. Weezer Crosslauf
Weeze 1000m-2000m-3000m-4000m-6000m-8000m
Start: 13 Uhr
http://www.tsv-weeze-leichtathletik.de

vlag Nederland Saturday, February 08, 2020 46e Februariloop
Bennekom Kidsrun -2km -5km - 10km - 21,1 km
Start: ?14 uur
www.CBFB.nl

vlag Duitsland Sunday, February 09, 2020 9. Sieben-Quellen-Crosslauf Straelen
Straelen 1040m-3800m-3360m-5450m-8300m
Start: 11 Uhr
http://www.sv19straelen.de

vlag Nederland Saturday, March 21, 2020 ALFA LAVAL STEVENSLOOP
Nijmegen zaterdagavend 7km stadcross
NK HALVE MARATHON - 10km - 5km

Start: 19 uur / 12 uur
www.alfalavalstevensloop.nl

vlag Duitsland Friday, March 27, 2020 4. Klever Lichterlauf
Kleve 10km-5km-1km-400m Bambini
Start: 17.30Uhr
http://www.kleverlichterlauf.de

vlag Nederland Saturday, April 18, 2020 2. Run for KIKa Nightrun
Rotterdam 1km Kidsrun -5km - 10km
Start: ?
www.runforkika.nl/nightrun-rotterdam

vlag Duitsland Saturday, May 02, 2020 21. Bocholter Citylauf
Bocholt 10-5-2,5km
Start: 17 Uhr
http://www.bocholter-citylauf.de

vlag Duitsland Saturday, May 09, 2020 12. Gelderner Citylauf
Geldern 10km - 5km + Teamcup - 2km Schler
500 / 1000m Schulen - 400m Bambini
Start: 16 Uhr
http://www.gsv-geldern.de/laufabteilung/citylauf.html

vlag Nederland Saturday, May 16, 2020 Marikenloop Nijmegen
Nijmegen TRAIL Edition 14 uur - MEN'S Edition 19 uur
KIDS Edition 10 uur - Marikenloop 12.30
Start: 12.30 uur
www.marikenloop.nl

vlag Duitsland Friday, June 05, 2020 29. Alpener Stadtlauf
Alpen 400m-1,5km-5km-10km
Start: 17 Uhr
http://www.lg-alpen.net

vlag Nederland Saturday, June 06, 2020 OSSELOOP Ottersum
Ottersum (Limburg) 200m - 1km - 5km - 10km
Start: 18.30 uur
www.maskotters.nl

vlag Duitsland Thursday, June 11, 2020 5. Kinderleichtathletikfest 2020 U8/10
Kranenburg-Ntterden KiLa-Mannschaftswettbewerb M/W U8/10
Start: 14 Uhr
http://www.leichtathletik-nuetterden.de

vlag Nederland Saturday, June 13, 2020 31e Groesbeekse Looptour
Groesbeek 3-5-7,5-10-15-20km
Start: -
http://www.groesbeekselooptour.nl

vlag Duitsland Friday, June 19, 2020 2. Weezer Sommerabend-Lauf
Weeze, Cyriakusplatz 5km
Start: 18.05 Uhr
http://www.tsv-weeze-leichtathletik.de

vlag Duitsland Sunday, June 21, 2020 28. Gocher Steintorlauf
Goch 5km-2km-Schulenlufe-Bambinilauf
Start: 14 Uhr
http://www.steintorlauf.com

vlag Duitsland Sunday, June 28, 2020 18. Halderner Volkslauf
Haldern 21,1/12/ 5/2,5/1km/400m Rollstuhlrennen - 5km NW+W
Start: 8.30 Uhr
http://www.halderner-Volkslauf.de + www.jahr100halbmarathon.de

vlag Duitsland Friday, July 03, 2020 17.Drevenacker Volksbank Abendlauf
Drevenack 350m-1km-5km-10km-5km Walken
Start: 17.45 Uhr
http://www.tus-drevenack.de

vlag Nederland Saturday, August 22, 2020 26e Kermisloop Siebengewald
Siebengewald 10 - 5 - 1 km - 300m
Start: 15 uur
http://www.lgsiebengewald.nl

vlag Duitsland Sunday, August 30, 2020 42. Citylauf Hamminkeln
Hamminkeln 400m-1km-5km-10km
Start: 9.30 Uhr
http://www.hamminkelner-sv.de

vlag Nederland Sunday, September 06, 2020 21e Maas en Waalse Dijkenloop
Beneden-Leeuwen (GLD) 21,1km - 10km (teamverb.met 4 lop.)
5km - 1800m - 600m - 1/8 triathlon
Start: 10 uur
http://www.dijkensport.nl

vlag Duitsland Sunday, September 06, 2020 2. Bocholter Halbmarathon
Bocholt 21,1km - Kinderlauf
Start: 10 Uhr
http://www.bocholter-halbmarathon.de

vlag Duitsland Friday, September 11, 2020 26. ENNI Citylauf Xanten
Xanten 500m-1,5-5-10km
Start: 17.30 Uhr
www.leichtathletik.tus-xanten.de

vlag Duitsland Saturday, September 26, 2020 35. Weezer 5x5 km Staffellauf
Weeze 5km
Start: 14.30 Uhr
http://www.tsv-weeze-leichtathletik.de

vlag Nederland Sunday, October 04, 2020 16e Hoge Veluwe Loop
Hoenderloo Jeugdloop (mijl)-5km-10km-21,1km
Start: 11 uur
www.hogeveluweloop.nl

vlag Duitsland Sunday, October 04, 2020 37. EURORUN Euregio 2020
Kranenburg-Ntterden 10km-5km-1,6km-1km-333m
Start: 11 Uhr
http://www.leichtathletik-nuetterden.de

vlag Nederland Sunday, November 01, 2020 7e Maasduinenloop
Afferden Kiwanis Maasduinenloop / kidsrun-5km-10km-Teamloop
Start: 11.30 uur
http://www.maasduinenloop.nl

vlag Nederland Saturday, November 14, 2020 ZEVENHEUVELENNACHT en NN ZEVENHEUVELENLOOP
Nijmegen 7km zaterdagavend
15km nnzevenheuvelenloop
Start: 19 uur / 13 uur
www.nnzevenheuvelenloop

vlag Nederland Saturday, November 14, 2020 50e Bennekomse Bosloop
Bennekom 4 km ronde, 1, 2 of 3maal lopen
Start: 14 uur
www.CBFB.nl

vlag Duitsland Sunday, December 27, 2020 12. WARM-UP Dffelward
Kleve-Dffelward 2,5km (Runde)
Start: 15 Uhr
http://www.fcvorwaerts09.de

vlag Duitsland Thursday, December 31, 2020 9. Bocholter Sparkassen Silvester
Bocholt 10km - 5km - 1,25 km
Start: 10.30 Uhr
http://www.bocholter-Silvesterlauf.de

vlag Duitsland Thursday, December 31, 2020 33. Sylvesterlauf Pfalzdorf
Goch-Pfalzdorf 10km-5km-3km-500m
Start: 13.15 Uhr
http://www.sylvesterlauf.de

vlag Duitsland Sunday, January 03, 2021 2. Hlskens-Marathon Wesel
Wesel, Auestadion Marathon+Staffel und Halbmarathon+Staffel
Start: 9.30 Uhr
www.marathon-wesel.de

www.runtime-euregio.de   www.runtime-euregio.nl