1033 Hardloopkalender 2019 | Runtime Euregio
logo Interreg Deutschland Nederland logo RunTime
logo Euregio Deutschland Nederland logo Sparkasse Rhein Maas logo Lopers Company logo HW Sportservice
logo Bunert logo all-round Physio logo Mitsubischi Motors Kranenburg logo Monks + Scheer logo Derks Gutes Brot

vlag Nederland Sunday, August 11, 2019 Elster-run
Elst (GLD) 800m-1200m-2000m-3km-5km-10km
Start: 11 uur
http://www.jeugdloopgroep.nl

vlag Nederland Saturday, August 17, 2019 25e Kermisloop Siebengewald
Siebengewald 10-5-1,km-300m
Start: 15 uur
http://www.lgsiebengewald.nl

vlag Duitsland Sunday, August 25, 2019 41. Citylauf Hamminkeln
Hamminkeln 400m-1km-5km-10km
Start: 9.30 Uhr
http://www.hamminkelner-sv.de

vlag Duitsland Sunday, August 25, 2019 10. gochNESSTRIathlon
Kessel/Goch Kinder-Schler-Sprint-Jedermann-Staffel-DTU NachwuchsCup
Start: 9 Uhr
http://www.nesstri.de

vlag Nederland Sunday, September 01, 2019 20e Maas en Waalse Dijkenloop
Beneden-Leeuwen (GLD) Halve marathon - TrailRun 10km-10km-5km
Start: 10 uur
http://www.dijkensport.nl

vlag Duitsland Sunday, September 01, 2019 1. Bocholter Halbmarathon
Bocholt 21,1km - 7,5km - Kinderlauf - Nordic Walking
Start: 10 Uhr
http://www.bocholter-halbmarathon.de

vlag Duitsland Sunday, September 01, 2019 16. Sparkassen-Stadtlauf Wachtendonk
Wachtendonk 10km-5km-1500m-500m Bambini
Start: 14 Uhr
http://www.niersrunners.de

vlag Duitsland Friday, September 13, 2019 25. ENNI Citylauf Xanten
Xanten 500m-1,5-5-10km
Start: 17.30 Uhr
http://www.tusxanten.de/leichtathletik

vlag Nederland Sunday, September 15, 2019 Elster-run
Elst (GLD) 800m-1200m-2000m-3km-5km-10km
Start: 11 uur
http://www.jeugdloopgroep.nl

vlag Duitsland Saturday, September 21, 2019 34. Weezer 5x5 km Staffellauf
Weeze 5km
Start: 14.30 Uhr
http://www.tsv-weeze-leichtathletik.de

vlag Nederland Sunday, October 06, 2019 15e Hoge Veluwe Loop
Hoenderloo Jeugdloop (mijl)-5km-10km-21,1km
Start: 11 uur
http://www.hogeveluweloop.nl

vlag Duitsland Sunday, October 06, 2019 36. EURORUN Euregio 2019
Kranenburg-Ntterden 10km-5km-1,6km-1km-333m
Start: 11 Uhr
http://www.leichtathletik-nuetterden.de

vlag Nederland Sunday, October 13, 2019 Elster-run
Elst (GLD) 800m-1200m-2000m-3km-5km-10km
Start: 11 uur
http://www.jeugdloopgroep.nl

vlag Nederland Sunday, October 20, 2019 Molenhoeks Makkie
Molenhoek 2,3km/Kidsrun)-5km-10km-15km
Start: 9.15 uur
http://www.molenhoeksmakkie.nl

vlag Nederland Sunday, November 03, 2019 6e Maasduinenloop
Afferden Kiwanis Maasduinenloop / kidsrun-5km-10km-Teamloop
Start:
http://www.maasduinenloop.nl

vlag Nederland Sunday, November 10, 2019 Elster-run
Elst (GLD) 800m-1200m-2000m-3km-5km-10km
Start: 11 uur
http://www.jeugdloopgroep.nl

vlag Nederland Sunday, November 10, 2019 14e Het Ooijs ommetje
Ooij 10km-5km-1km
Start: 10 uur
http://www.hetooijsommetje.nl

vlag Nederland Sunday, December 08, 2019 Elster-run
Elst (GLD) 800m-1200m-2000m-3km-5km-10km
Start: 11 uur
http://www.jeugdloopgroep.nl

vlag Duitsland Friday, December 27, 2019 11. WARM-UP Dffelward
Kleve-Dffelward 2,5km (Runde)
Start: 15 Uhr
http://www.fcvorwaerts09.de

vlag Duitsland Tuesday, December 31, 2019 8. Bocholter Sparkassen Silvesterlauf
Bocholt 10-5-1,25km
Start: 10.30 Uhr
http://www.bocholter-silvesterlauf.de

vlag Duitsland Tuesday, December 31, 2019 32. Sylvesterlauf Pfalzdorf
Goch-Pfalzdorf 10km-5km-3km-500m
Start: 13.15 Uhr
http://www.sylvesterlauf.de

vlag Duitsland Sunday, January 05, 2020 18.. LLG Kevelaer Marathon
Twisteden-Kevelaer Marathon + Staffel-M
Start: 9 Uhr
http://www.marathon-kevelaer

www.runtime-euregio.de   www.runtime-euregio.nl